Personel Çağrı Sistemleri

Personel Çağrı Sistemleri

Devlet daireleri, okullar, marketler vb. her türlü alanda kullanılabilen bu sistem ile yetkililerin istedikleri anda görevliye ulaşması sağlanmaktadır..

Personel Çağrı Sistemi Nedir?

Kullanıcılarına serbest dolaşım ve anında erişilebilirlik sağlayan ekonomik ve ileri teknoloji ürünü bir iletişim aracıdır. Sistem sayesinde, lokal alanlarda kişi veya gruplara yapılan acil çağrı ve duyuru gibi mesajların, kablolu veya kablosuz ağ bağlantısı olan tüm Bilgisayarlar kullanılarak, kişilere verilen Personel Çağrı Cihazları arasında iletişim sağlanır. Özel yada Kamu kurumlarında görevli özel kalem müdürü, yardımcı personel, servis hizmetlileri,yetkili ve sekreter çağırma işlevlerini hızlı bir şekilde sağlayan kablosuz çağrı sistemidir. Bu ve benzeri sorunların çözümü için kablosuz personel çağırma sistemi ile yetkililerin istedikleri anda görevliye ulaşması sağlanmaktadır. Çağrı butonları sayesinde görevlinin performansı da pozitif yönde etkilenmiş ve çalışma performansı da kontrol altına alınmış olacaktır.

Personel Çağrı Sistemleri Nasıl Çalışır?

Görevli personeli çağırmak amacıyla kullanılır. Üzerinde çağrı yapan birimin numarasını gösteren 3 haneli üç satırlı gösterge ile çağrıları iptal etmek için butonlar bulunmaktadır.

Personel Çağrı Sistemi

Personel Çağrı

Dünyanın önde gelen üreticileriyle kurduğumuz çözüm ortaklıkları sayesinde, personel çağrı sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz.

  • Personel Çağrı Paneli
  • Kablosuz Personel Çağrı Sistemi
  • Personel Çağrı Sistemi Fiyat