Servis Çağrı Sistemleri

Servis Çağrı Sistemleri

Servisin en kısa sürede doğru masaya ulaşması sağlayarak müşteri memnuniyeti sağlanır. Garsonların müşterileri rahatsız etmeleri engellenir..

Servis Çağrı Sistemi Nedir?

Restaurant, Kafe, Bar, Otel, Hastane gibi çağrı ihtiyacının olduğu bütün yerlerde müşteri memnuniyetini arttırmak, hızlı ve üstün servis hizmetlerinin sunulmasını sağlamak amacı ile tasarlanmıştır. Kablosuz olan bu sistemde masalarda yer alan butona basılarak garsona ve görevliye çağrı yapılmakta ve bu çağrı Cihazın çağrı ekranında çağrı sırasına göre görüntülenmektedir. İlgili masanın numarası görüntülenirken istenirse sesli olarak da uyarı verebilir. Müşteriler sipariş vermek ya da hesap istemek için garsonu aramak ya da yüksek sesle çağırmak zorunda kalmazlar. Mükemmel ve hızlı hizmet anlayışınızı güçlendirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde garsonlardan maksimum verim alınır, koordinasyon ve iş akışı sağlanarak daha ekonomik ve verimli bir çalışma ortamı sağlanır.

Müşteri işletmeye geldiği andan itibaren,almak istediği hizmetin bekleme süresi içerisinde görevli tarafından kendisine verilen çağrı alıcı sistem ile birlikte, işletmenizin bekleme ve sosyal alanlarında beklemesi sağlanır. Ürün yada hizmet sonunda işletme görevlisi Çağrı arama paneli sayesinde müşteride bulunan çağrı cihazına çağrı göndererek hizmetin tamamlandığı ve çağrılan noktaya gelmesi sağlanır.

Servis Çağrı Sistemleri Nasıl Çalışır?

Servisin en kısa sürede doğru masaya ulaşması sağlayarak müşteri memnuniyeti maksimum kılabilirsiniz. Garsonların masalar etrafında dolaşarak müşterileri rahatsız etmeleri engellenir. Müşteriler sipariş vermek ya da hesap istemek için garsonu aramak ya da yüksek sesle çağırmak zorunda kalmazlar. Mükemmel ve hızlı hizmet anlayışınızı güçlendirebilirsiniz. Bu sistem sayesinde garsonlardan maksimum verim alınır, koordinasyon ve iş akışı sağlanarak daha ekonomik ve verimli bir çalışma ortamı sağlanır. Her bir masaya ve çağrı almak istediğiniz yere buton yerleştirilir. Bu butonlar kablosuzdur. Tabanında yer alan etiketi sayesinde istenirse masaya ya da masadaki dekoratif bir ürünün üzerine yapıştırılabilir. Masalara yerleştirilmiş olan bu butonlar küçük etiketler yardımıyla numaralandırılır ve ilgili numaralar Cihaza tanımlanır. Bu ayar istenildiği zaman kolayca değiştirilebilir. Müşteri sipariş vermek ve hesap istemek için Butona basar kol Saati şeklinde olan veya Masa üstü tipi olan Sistem garson çağrı Cihazının ekranında butona basılan masanın numarası görünür ve Garson sesli ve ışıklı uyarılarak servis bekleyen masaya yönlendirilmiş olur.

Servis Çağrı Sistemi

Servis Çağrı

Dünyanın önde gelen üreticileriyle kurduğumuz çözüm ortaklıkları sayesinde, servis çağrı sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz.

  • Servis Çağrı Paneli
  • Kablosuz Servis Çağrı Sistemi
  • Servis Çağrı Sistemi Fiyat