Vale Çağrı Sistemleri

Vale Çağrı Sistemleri

Müşterilerinizin kapıda araç beklemesine son vermek ister misiniz? Araç çağrı sistemi sayesinde, müşteriniz vale hizmetinden memnun kalır. Araç çağrı sistemi ile müşterilerinize daha iyi bir konfor sunabilirsiniz. Müşteriye verilen çağrı butonu sayesinde müşteri işletmeden çıkmadan önce butona basarak vale tarafından aracının hazırlanmasını sağlamış olur...

Vale Çağrı Sistemi Nedir?

Vale Hizmeti sağlayan tüm Restaurant, Cafe, Gece Klübü, Otel, Hastane AVM ve benzeri kurumlarda müşteri hizmet kalitesini büyük oran da yükselten, aynı zamanda müşteriye kendini özel hissettiren bir üründür.

Kablosuz Vale Çağrı Sistemleri; Restoran, Cafe, Otel, Tatil köyleri, hizmet noktaları ve bunlar gibi yerlerde müşteri memnuniyetini arttırmak ve servis hizmetlerinin en üst seviyede sunulmasını sağlamak amacı ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu sistem sayesinde Araç Park noktasına gitmeden önce bulunan noktadan çağrı butonuna basılarak aracın hazırlanması çağrısı gönderilir. Araç servis hizmetinin verileceği noktaya getirilerek müşterinin memnuniyeti sağlanır. Günümüz hizmet sektöründe rekabet koşullarının en üst seviyede olduğu süreçte mükemmel ve en hızlı hizmet sunularak, müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede olması sağlanır.

Vale Çağrı Sistemleri Nasıl Çalışır?

Araç çağrı cihazımızın kullanımı çok vasittir. Üzerinde bulunan butona müşteri tarafından dokunulduğunda artık müşterinin aracını hazırlayabilirsiniz demektir. Müşteri işletmeye geldiği andan itibaren, görevli tarafından kendisine verilen araç çağrı butonu sayesinde işletmeden ayrılmadan önce araç çağrı butonuna basarak aracının hazırlanmasını ister, çağrıyı alan vale park görevlisi ekran ya da kolunda taşıdığı saat alıcı sayesinde kaç numaralı araç çağrı bilgisini görerek aracın hazırlanmasını sağlayarak hizmetini sonlandırır.

Vale Çağrı Sistemi

Vale Çağrı

Dünyanın önde gelen üreticileriyle kurduğumuz çözüm ortaklıkları sayesinde, vale çağrı sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz.

  • Vale Çağrı Paneli
  • Kablosuz Vale Çağrı Sistemi
  • Vale Çağrı Sistemi Fiyat
  • Vale Otomasyon Sistemi