Vale Çağrı Sistemleri

Vale Çağrı Sistemleri

Müşteriye verilen çağrı butonu sayesinde müşteri işletmeden çıkmadan önce butona basarak vale tarafından aracının hazırlanmasını sağlamış olur..

Vale Çağrı Sistemi Nedir?

Vale Hizmeti sağlayan tüm Restaurant, Cafe, Gece Klübü, Otel, Hastane AVM v.b. kurumlarda Müşteri hizmet Kalitesini büyük oran da yükselten, aynı zamanda Müşteriye kendini özel hissettiren bir üründür.

Kablosuz Vale Çağrı Sistemleri; Restoran, Cafe, Otel, Tatil köyleri, Hizmet noktaları V.B yerlerde müşteri memnuniyetini arttırmak ve servis hizmetlerinin en üst seviyede sunulmasını sağlamak amacı ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu sistem sayesinde Araç Park noktasına gitmeden önce bulunan noktadan çağrı butonuna basılarak aracın hazırlanması çağrısı gönderilir. Araç servis hizmetinin verileceği noktaya getirilerek müşterinin memnuniyeti sağlanır. Günümüz hizmet sektöründe rekabet koşullarının en üst seviyede olduğu süreçte mükemmel ve en hızlı hizmet sunularak, müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede olması sağlanır.

Vale Çağrı Sistemleri Nasıl Çalışır?

Müşteri işletmeye geldiği andan itibaren, görevli tarafından kendisine verilen Araç çağrı butonu sayesinde işletmeden ayrılmadan önce Araç çağrı butonuna basarak aracının hazırlanmasını ister, Çağrıyı alan Vale park görevlisi Ekran ya da kolunda taşıdığı saat alıcı sayesinde kaç numaralı araç çağrı bilgisini görerek aracın hazırlanmasını sağlayarak hizmetini sonlandırır.

Vale Çağrı Sistemi

Vale Çağrı

Dünyanın önde gelen üreticileriyle kurduğumuz çözüm ortaklıkları sayesinde, vale çağrı sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz.

  • Vale Çağrı Paneli
  • Kablosuz Vale Çağrı Sistemi
  • Vale Çağrı Sistemi Fiyat
  • Vale Otomasyon Sistemi


Vale Çağrı Sipariş Hattı + 90 532 656 7395