Hakkımızda

Kablosuz Servis Şirketi gelişen teknoloji ile birlikte kablosuz çağrı sistemleri konusunda uzmanlaşan kadrosuyla tüm araştırma ve geliştirmelerini aralıksız sürdürmektedir. Kablosuz Çağrı Sistemi, RF donanım ve yazılım yönetimi birleştiren gelişmiş bir teknolojik ağ çözümü sistemidir. Biz Kablosuz Servis olarak profesyonel, kurumsal, sorumluluklarının farkında, her düzeyde ileri teknoloji ve donanımıyla heyecan ve huzur verici, disiplinli bir çalışma ortamında, en yüksek kalitede ürün ve hizmet sunarak, tüm varlıkları etkin kullanmak yoluyla müşteri güvenini ve saygısını kazanmayı ve müşterilerinin koşulsuz mutluluğunu esas alıyoruz. Dünya standartlarında hemşire çağrı sistemleri ve acil aydınlatma ve yönlendirme armatürleri üretiyoruz.

Vale Çağrı Sistemleri

Vale Çağrı Sistemleri

Müşteriye verilen çağrı butonu sayesinde müşteri işletmeden çıkmadan önce butona basarak vale tarafından aracının hazırlanmasını sağlamış olur..

Müşteri Çağrı Sistemleri

Müşteri Çağrı Sistemleri

Self-Servis işletmelerde kasa / banko önünde bekleyen müşterilerin hizmetinin hazır olması durumunda hızlı bir şekilde çağırılmasını sağlayan sistemdir..

Restorant Mutfak Çağrı Sistemleri

Mutfak Çağrı Sistemleri

Siparişler hazır olduğunda mutfaktaki şef, servis yapan garsonlara direk çağrı göndererek siparişin hızlı bir şekilde masaya servis edilmesini sağlar..

Hemşire Çağrı Sistemleri

Hemşire Çağrı Sistemleri

Kablosuz çağrı butonları, hasta odaları, yatak başları ve WC banyolarda istenilen noktalara monte edilerek hemşirelerle hızlı ve kolay iletişim sağlanır..

Personel Çağrı Sistemleri

Personel Çağrı Sistemleri

Devlet daireleri, okullar, marketler vb. her türlü alanda kullanılabilen bu sistem ile yetkililerin istedikleri anda görevliye ulaşması sağlanmaktadır..

Servis Çağrı Sistemleri

Servis Çağrı Sistemleri

Servisin en kısa sürede doğru masaya ulaşması sağlayarak müşteri memnuniyeti sağlanır. Garsonların müşterileri rahatsız etmeleri engellenir..