Mutfak Çağrı Sistemleri

Mutfak Çağrı Sistemleri

FastFood Restaurant, Cafe, Alışveriş Merkezleri, Otel, Plaj kısaca içerisinde mutfak olan tüm işletmelerde tercih edilen çağrı sistemidir.

Mutfak Çağrı Sistemi Nedir?

Kablosuz Restaurant Mutfak Çağrı Sistemleri; Restoran, Cafe, Bar, Çay Bahçeleri, Nargile Salonları, Otel, Motel ve tatil köylerinde, müşteri memnuniyetini arttırmak ve servis hizmetlerinin en üst seviyede sunulmasını sağlamak amacı ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu sistem ile siparişler hazır olduğunda mutfaktaki şef, servis yapan garsonlara direk çağrı göndererek siparişin hazır olduğunu bildirir ve hızlı bir şekilde masaya servis edilmesini sağlar.

Mutfak Çağrı Sistemleri Nasıl Çalışır?

Mutfak çağrı cihazı ünitesinin kullanılması ile müşterilerinizin masada sipariş bekleme süresi münumum düzeye indirilir. Mutfak siparişi hazır olduğunda aşçı veya mutfak şefi cihaz ile garsona siparişin hazı olduğunu iletir. Garson hemen siparişi müşteriye sunar. Sistemin kurulumu hazır bir şekilde size ileterek "tak-çalıştır" olarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Mutfak Çağrı Sistemi

Mutfak Çağrı

Dünyanın önde gelen üreticileriyle kurduğumuz çözüm ortaklıkları sayesinde, Mutfak çağrı sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz.

  • Mutfak Çağrı Paneli
  • Kablosuz Mutfak Çağrı Sistemi
  • Mutfak Çağrı Sistemi Fiyat