Müşteri Çağrı Sistemleri

Müşteri Çağrı Sistemleri

FastFood Restaurant, Cafe, Alışveriş Merkezleri, Otel, Plaj kısaca Self Servis İşletmelerde tercih edilen çağrı sistemidir..

Müşteri Çağrı Sistemi Nedir?

Kablosuz Müşteri ve Misafir Çağrı Sistemleri; Restoran, Cafe, Hotel ve tatil köyleri, Lojistik destek firmaları vb. gibi yerlerde müşteri memnuniyetini arttırmak ve servis hizmetlerinin en üst seviyede sunulmasını sağlamak amacı ile tasarlanmış ve üretilmiştir. Bu sistem sayesinde servis hizmetinin hazır olması durumunda müşteriye en kısa sürede ulaşarak hizmetin tamamlanması sağlanır. Günümüz hizmet sektöründe rekabet koşullarının en üst seviyede olduğu süreçte mükemmel ve en hızlı hizmet sunularak, müşteri memnuniyetinin en yüksek seviyede olması sağlanır.

Müşteri Çağrı Sistemleri Nasıl Çalışır?

Müşteri çağrı cihazı ünitesinin kullanılması ile müşterilerinizin kasa önünde kuyrukta beklemesine gerek yoktur. Müşterinin siparişi hazır olduğunda transmitter ile müşteriye uyarı gönderilir ve müşteri siparişini almak için gelir. Bu sistem, özellikle self-servis hizmet veren işletmeler için çok kullanışlıdır. Müşteri, cafe, restaurant vb. işletmeye geldiği anda sipariş alanında tercih ettiği ürünü veya hizmetin siparişini verdikten sonra bekleme alanında veya oturduğu masadan siparişin hazır olduğunu müşteriye ileten bir çağrı sistemidir. İşletme çalışanı, siparişin hazır olduğunu tuş panelinden müşteriye verilen mobil alıcı cihazın numarasını tuşlayarak müşteriye sinyal göndererek gerçekleşmektedir. Sistemin kurulumu hazır bir şekilde size ileterek "tak-çalıştır" olarak kullanıma başlayabilirsiniz.

Müşteri Çağrı Sistemi

Müşteri Çağrı

Dünyanın önde gelen üreticileriyle kurduğumuz çözüm ortaklıkları sayesinde, Müşteri çağrı sistemlerinizi sizin için en uygun yazılım ve donanımı kullanarak tasarlıyor ve kuruyoruz.

  • Müşteri Çağrı Paneli
  • Kablosuz Müşteri Çağrı Sistemi
  • Müşteri Çağrı Sistemi Fiyat